Реклама

Замовити реферат


От партнёров

Интересное

Счетчики
Rambler's Top100

Наша колекція рефератів містить понад 60 тис. учбових матеріалів!

Це мабуть найбільший банк рефератів в Україні.
На сайті «Рефсмаркет» Ви можете скористатись системою пошуку готових робіт, або отримати допомогу з підготовки нового реферату практично з будь-якого предмету. Нам вдячні мільйони студентів ВУЗів України, Росії та країн СНД. Ми не потребуємо зайвої реклами, наша репутація та популярність говорять за себе.

Шукаєте реферат - просто зайдіть на Рефсмаркет!

Универсальная

МЕТАБОЛІЗМ, ТОКСИЧНІСТЬ

(код (ID:40166))
| Размер: 14 кб. | Объем: 9 стр. | Стоимость: 40 грн. | Добавлена: 11.10.2010 | Код продавца: 5 |
План работыПЛАН

1. Характеристика препарату 3
2. Метаболізм, токсичність 3
3. Симптоматологія 5
4. Диференціальна диагностика 5
5. Лікування 6
6. Профілактика отруєння 8
Література 9

При подготовке работы на тему «МЕТАБОЛІЗМ, ТОКСИЧНІСТЬ» были использованы следующие источники:

Література

1. Геогре Могаш. Острые отравления. Диагноз и лечение. - Бухарест: Медицинское изд-во, 1984. - 580 с.
2. Дарабан Е.В. Готовые лекарственные средства. - К., 1971. - 375 с.
3. Тринус Ф.П. Фармавкотерапевтический справочник. - К.: Здоров`я, 1977. - 608 с.
Дополнительная информацияГод написания: 2009
Заказ Заказать Купить работу...
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...Рекомендуємо переглянути також наступні реферати:

МЕТАБОЛІЗМ, ТОКСИЧНІСТЬ

ПЛАН

1. Характеристика препарату 3
2. Метаболізм, токсичність 3
3. Симптоматологія 5
4. Диференціальна диагностика 5
5. Лікування 6
6. Профілактика отруєння 8
Література 9

Біосфера

Вступ
1. Структура і функції біосфери як глобальної екосистеми
2. Перетворення енергії в екосистемах. Метаболізм екосистем
3. Кругообіг води в природі
Висновок
Використана література

Основи екології

Вступ / 1. Структура і функції біосфери як глобальної екосистеми / 2. Перетворення енергії в екосистемах. Метаболізм екосистем / 3. Кругообіг води в природі / Висновок / Використана література

Контрольна з цивільного права особлива частина


І. Теоретична частина: 3
1. Поняття та загальна правова характеристика договору підряду. Види договорів підряду. Нормативно-правова основа різних видів договорів підряду. 3
2. Договір будівельного підряду. Види підрядних договорів на виконання будівельних робіт. Договір на виконання будівельних і монтажних робіт, правова відповідальність та обов'язки сторін за виконання умов договору підряду на виконання будівельних робіт. 5
ІІ. Ситуаційні завдання. 11
Завдання № 1. 11
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гарант", засновано на спільній власності (приватній і державній, частка державної власності становила 53% статутного фонду) споруджувало за договором підряду на капітальне будівництво для приватного підприємства "Затишок" фабрику з безвідходної обробки деревини та виготовлення меблів. ТОВ "Гарант", як підрядник, залучило до виконання робіт з монтажу технологічної лінії з первинної обробки деревини субпідрядника. Субпідрядник не виконав взятих на себе за договором субпідряду робіт в передбачений договором термін, через що загальні строки здачі виконаної роботи замовнику також були порушені. Замовник звернувся з прстензісю до ТОВ "Гарант" про сплату неустойки, визначені законом за порушення передбачених договором строків виконання робіт.
ТОВ "Гарант" відмовило в задоволенні претензії, мотивуючи свою відмову тим, що договором гснерального підряду не було передбачено стягнення неустойки за порушення зобов'язань із договору. Крім того, строки здачі об'єкта були порушені з вини субпідрядника. Чи заслуговують на увагу в плані правової обґрунтованості аргументи підрядника?

Завдання № 2. 12
Підприємство "Академбуд" за договором підряду з київським спортивним клубом "Динамо" зобов'язалось реконструювати київський республіканський стадіон. В процесі виконання договору виявилось, що німецька фірма "Дітріх" не зможе виконати своє зобов'язання перед "Академбудом" за договором поставки необхідного обладнання для облаштування трибун стадіону, як це було передбачено проектно-кошторисною документацією на будівництво, з тієї причини, що виробництво матеріалу, потрібного для виготовлення цього обладнання, припинене па вимогу санітарно-епідеміологічної служби через токсичність виробництва потрібної сировини, що було встановлено за даними дослідження, оприлюдненими після підписання договору поставки обладнання.
Встановивши цей факт "Академбуд" звернувся з листом до замовника, спортклубу "Динамо" з пропозицією замінити передбачене проектом обладнання трибун на інше, що потребує внести зміни в проектно-кошторисну документацію. Відповіді на свій лист "Академбуд" не одержав.
Згодом, спортклуб "Динамо" звернувся до "Академбуду" з претензією про виплату передбаченої договором неустойки за порушення договірних строків виконання робіт та про відшкодування завданих збитків, які не покривались неустойкою, включаючи як прямі витрати, так і неодержані доходи.
Як згідно з чинним законодавством мав відреагувати підрядник на звернені до нього претензійні вимоги замовника?

Бібліографія 15
© 2007-2018 Банк рефератів | редизайн:bogoiskatel